Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
26/06/2020 - 15:30

To już prawdziwa plaga zaginięć. Policjanci szukają 47-latka z gminy Kamienica

Zaginął Stanisław Syjud z gminy Kamienica. Od pięciu dni 47-latek nie daje znaków życia. Rodzina nie wie co się z nim dzieje i gdzie teraz przebywa. Każda informacja może być na wagę złota, dlatego jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją.

Zaledwie kilka godzin temu na łamach „Sądeczanina” pisaliśmy o zaginięciu Sławomira Ronowskiego z Gorlic, a już otrzymaliśmy informację o kolejnym zaginięciu. Tym razem limanowscy policjanci szukają Stanisława Syjuda, który jest mieszkańcem miejscowości Zasadne w gminie Kamienica.

Zobacz też Pilne! Zaginął Sławomir Ronowski z Gorlic. Życie 51-latka może być zagrożone

47-latek wyszedł z domu 21 czerwca około godziny 9. Nie zwierzał się rodzinie, gdzie się wybiera. Niestety nie wrócił na noc do domu. Od pięciu dni bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu, dlatego postanowili poprosić policję o pomoc w odnalezieniu zaginionego 47-latka.

Stanisław Syjud ma 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy i krótkie, ciemne włosy. W dniu zaginięcia miał na sobie robocze spodnie, szary sweter i czarne buty.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Limanowej pod nr tel. 47 83 45 400 lub 112 – apeluje nadkom. Piotr Wąchała z limanowskiej policji.

RG [email protected] Fot. KPP LimanowaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)