Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
13/11/2018 - 21:40

Karambol na Alejach Piłsudskiego. Zderzyły się aż trzy auta [ZDJĘCIA]

Na Alejach Piłsudskiego tuż obok McDonalda zderzyły się trzy samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Bardzo szybko utworzyły się korki.

Dzisiaj około godziny 16.30 na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu zderzyły się aż trzy samochody. Już po kilku minutach na sygnale przyjechały wozy strażackie, pogotowie i policja. Na drodze były utrudnienia. Ruch odbywał się tylko jednym pasem. Bardzo szybko utworzyły się korki.

Zobacz też Samochód uderzył w rowerzystę. Ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala

Auta marki Honda i Volkswagen znajdowały się na drodze, a Kia częściowo na jezdni, a częściowo na trawie. Samochodami podróżowało pięć osób. Niestety pasażerka, która jechała Volkswagenem skarżyła się na dolegliwości. Załoga pogotowia ratunkowego przebadała ranną kobietę i udzieliła jej pomocy. Na szczęście nie było potrzeby, aby jechała do szpitala.

Strażacy za zgodą policjantów zepchnęli uszkodzone pojazdy na pobocze, aby udrożnić ruch na drodze. Funkcjonariusze ustalali przyczyny kraksy.  

RG [email protected], Fot. Eryk Kowalski / PSP Nowy Sącz

Karambol na Alejach Piłsudskiego. Zderzyły się aż trzy auta
Na Alejach Piłsudskiego tuż obok McDonalda zderzyły się trzy samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Bardzo szybko utworzyły się korki.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe