Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
21/03/2024 - 14:35

Kierowca bez wyobraźni! Pędził jak rakieta, tragedia wisiała w powietrzu

Aż włos się jeży na głowie patrząc na prędkość z jaką 26-latek poruszał się w obszarze zabudowanym! Policjanci natychmiast zatrzymali pirata drogowego. Konsekwencje szybkiej jazdy będą surowe.

Szaleńcza jazda w Stadłach

Niedawno pisaliśmy o kierowcy, który ledwo zdobył prawo jazdy, to już je stracił. Było to pokłosie jego szaleńczych wyczynów na drogach. Więcej o sprawie możecie przeczytać TUTAJ.

Niestety, bardzo szybka jazda to przypadek, który powtarza się dość często. Kilka dni temu sądeccy policjanci kolejny raz interweniowali. W akcji brała udział udział grupa SPEED nieoznakowanym radiowozem.

Funkcjonariusze patrolowali obszar gminy Podegrodzie. Po godzinie 13 zobaczyli bardzo szybko poruszający się pojazd przez Stadła. Był to teren zabudowany, na którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Policjanci z Nowego Sącza interweniują

Po sprawdzeniu okazało się, że Ford miał na liczniku 158 km/h. Oznacza to, że przekroczył prędkość aż o 108 km/h! Natychmiast został zatrzymany. Okazało się, że za kierownicą siedział 26-latek.

- Policjanci nałożyli na niego 15 punktów karnych i grzywnę w wysokości 2,5 tysiąca złotych. Dodatkowo za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h obligatoryjnie zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące - informuje Aneta Izworska z zespołu ds. komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. ([email protected], fot.: KMP Nowy Sącz, MP - zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu