Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 maja. Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja
20/11/2018 - 22:45

Kierowcy noga z gazu. Drogi są bardzo śliskie. Auta lądują w rowie

Temperatura spadła poniżej zera. Pada deszcz, a gdzieniegdzie śnieg. Drogi są bardzo śliskie. Warunki do jazdy są bardzo trudne.

Kierowcy noga z gazu. Na drogach są bardzo trudne warunki do jazdy. Pada deszcz i śnieg. Temperatura spadła poniżej zera. Drogi mogą być bardzo śliskie, a niestety nie wszyscy zdążyli jeszcze zmienić opony w samochodach.

Zobacz też Szykuje się gołoledź. Może być bardzo niebezpiecznie na drogach

Jak na razie na Sądecczyźnie i w powiecie gorlickim służby ratunkowe nie odnotowały  żadnych stłuczek i wypadków. Niebezpiecznie było na Limanowszczyźnie. Doszło tam do kilku kolizji. Przed godziną 18 na drodze krajowej numer 28 w Podłopieniu, samochód marki Jaguar wpadł do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Chwilę później o godzinie 19 doszło do kolejnej kraksy. Tym razem w Rozdzielu. Auto marki Audi, które ciągnęło za sobą przyczepkę wpadło w poślizg, zjechało z drogi i zatrzymało się na drzewie. Niestety ta historia nie skończyła się tak szczęśliwie, jak poprzednia. Jedna osoba, która podróżowała samochodem została zabrana do szpitala.


RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Laskowa / OSP TymbarkDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020