Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 28 marca. Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
28/02/2018 - 20:45

Kolejna stłuczka na tym skrzyżowaniu! Tym razem najechały na siebie dwa Ople

Który to już raz w tym miejscu doszło do stłuczki? Feralne skrzyżowanie w pobliżu nowosądeckich Plant, przy zjeździe na osiedle Wólki cieszy się już naprawdę złą sławą.

Dzisiaj po południu zderzyły się dwa samochody, dzięki czemu utrudniały ruch innym kierowcom. To częsty widok na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza, w sąsiedztwie Urzędu Marszałkowskiego. - Kierowca włączając się do ruchu nie zastosował się do znaku STOP, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji - powiedział nam dyżurny sądeckiej policji.

Zobacz: Co się dzieje na skrzyżowaniu Mickiewicza i Jagiellońskiej? Kolejny wypadek

Sprawcą tego zajścia był kierowca czerwonego Opla, na tablicach rejestracyjnych z Bochni. Drugą uczestniczką zdarzenia była kobieta z powiatu nowosądeckiego. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że oboje kierujący byli trzeźwi, a mężczyzna został ukarany przez policję mandatem.

Zobacz: Co z tym skrzyżowaniem? Może warto się zastanowić?

W ciągu ostatniego roku kilkanaście razy informowaliśmy o zderzeniach na tym skrzyżowaniu, a ile było takich sytuacji, które pozostały niezauważone? To pozostanie tajemnicą, ale w tym miejscy trzeba zachować rozwagę.

MŚ ([email protected]). Fot. Lena Śmierciak

Stłuczka na feralnym skrzyżowaniu
U zbiegu ulic Mickiewicza i Jagiellońskiej znów doszło do zderzenia.


Dziękujemy za przesłanie błędu