Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
21/09/2020 - 13:50

Kolejna tragiczna śmierć. Tym razem w Krużlowej

Miniona niedziela w naszym regionie była wyjątkowo niespokojna i tragiczna. Najpierw w Bartkowej-Posadowej wędkarz znalazł w Jeziorze Rożnowskim ciało mężczyzny. Chwilę później kolejne zwłoki zostały znalezione w Limanowej. Ciało znajdowało się w trawie. Jakby tego było mało, w godzinach popołudniowych doszło do kolejnej tragedii, tym razem w Krużlowej Wyżnej koło Grybowa. Co tam się wydarzyło?

Było po godzinie piętnastej, jak spacerująca po Krużlowej osoba zauważyła w stawie nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast zadzwoniła pod numer alarmowy i wezwała pomoc. Już po chwili na sygnale przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

- Mężczyzna miał z wyglądu około 35 lat. Wyciągnęliśmy go z wody, ale na ratunek było za późno, już nie żył – powiedzieli nam strażacy.

Zobacz też Martwy grzybiarz. Co się wydarzyło w lesie w Bukowcu?

Przez wiele godzin policjanci wspólnie z prokuratorem, wykonywali czynności dochodzeniowe. Ciało 35-latka zostało zabezpieczone. W najbliższych dniach prawdopodobnie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, której wyniki pomogą wyjaśnić przyczyny i okoliczności tej tragedii. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna OSP Więcławice)Dziękujemy za przesłanie błędu