Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
26/07/2020 - 18:25

Kolizja na DK75 w Tęgoborzy. Samochód wypadł z drogi

Po godzinie 14 strażacy zostali zaalarmowani, że na drodze krajowej DK 75 w miejscowości Tęgoborze wypadł z drogi samochód osobowy. Po przybyciu na miejsce ratowników okazało się, że volvo typu SUW zatrzymało się na barierze energochłonnej zaraz koło miejsca, gdzie będzie wylot nowego mostu budowanego na Dunajcu.

Kolizja na DK75 w Tęgoborzy. Samochód wypadł z drogi

Po godzinie 14 strażacy zostali zaalarmowani, że na drodze krajowej DK 75 w miejscowości Tęgoborze w gminie Łososina Dolna wypadł z drogi samochód osobowy. Po przybyciu na miejsce ratowników okazało się, że volvo typu sedan zatrzymało się na barierze energochłonnej zaraz koło miejsca, gdzie będzie wylot nowego mostu budowanego na Dunajcu.

Zobacz też: Bójka "kiboli" zablokowała ruch na autostradzie A4. Policja szuka świadków

Kolizja na DK75 w Tęgoborzy. Samochód wypadł z drogi

Jak nas poinformował st. sierż. Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie autem kierowała 55-letnia kobieta, której na szczęście nie stało się nic poważnego. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. A my przypominamy wszystkim kierowcom o rozwagę w tej okolicy – w Kurowie i Tęgoborzy porusza się teraz sporo pojazdów budowlanych obsługujących budowę nowej przeprawy. I choć po naszej interwencji w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad pojazdy, które opuszczają plac budowy mają czyszczone podwozia i koła z błota, to i tak chwilami może być tu bardziej ślisko niż zazwyczaj.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: OSP w TęgoborzyDziękujemy za przesłanie błędu