Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
14/10/2020 - 11:50

Koszmarny wypadek w Gładyszowie. Zginęły dwie osoby [ZDJĘCIA]

Tragicznie rozpoczęła się środa na drogach powiatu gorlickiego. W Gładyszowie zderzyły się dwa samochody. Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Na miejscu śmierć poniosły dwie osoby.

Kilkanaście minut przed godziną dziesiątą w Gładyszowie zderzyły się dwa samochody marki Opel i Audi. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu.

- Wstępnie ustaliliśmy, że kierowca Opla Corsy poruszał się drogą wojewódzką 977 od Gorlic w kierunku granicy państwa. Na skrzyżowaniu zderzył się z Audi A4, którym jechał sam kierowca. Po zderzeniu Opel odbił się od Audi i uderzył lewym bokiem w słup, na którym zamontowana była sygnalizacja świetlna – wyjaśnia asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji.

Zobacz też Chciała zabić własną córkę. Dźgnęła ją nożem, potem skoczyła z mostu

Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Na miejscu śmierć poniósł kierowca Opla oraz siedzący za nim pasażer. Z kolei pozostałe dwie osoby z tego samochodu zostały przewiezione do szpitala w Gorlicach. Jak na razie nie wiadomo, jak ciężki jest ich stan.

Zobacz też Jego ciało znaleźli nad ranem w balii z wodą. Na ratunek było za późno

Mężczyzna, który podróżował Audi wyszedł z tego wypadku bez szwanku i nie potrzebował pomocy medycznej.

- Droga wojewódzka nr 977 w Gładyszowie jest w tej chwili całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Te utrudnienia mogą potrwać nawet trzy godziny – dodaje asp. sztab. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Halo Gorlice)Dziękujemy za przesłanie błędu