Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
06/06/2023 - 10:20

Koszmarny wypadek w środku nocy. Na drogę wbiegło zwierzę, są ranni

W środku nocy na pograniczu Ropy i Brunar doszło do poważnego wypadku. Samochód, którym podróżowały cztery osoby, wypadł z drogi i dachował. Kierowca stracił nad nim panowanie, bo na drogę wbiegło mu dzikie zwierzę. Aż trzy osoby trafiły do szpitala.

Na długo zapamiętają tę podróż mieszkańcy powiatu gorlickiego. Minionej nocy, przed godziną pierwszą, przejeżdżając przez Brunary, na drogę wbiegło im dzikie zwierzę. Kierowca próbował je ominąć, ale wtedy stracił kontrolę nad samochodem. Potem już wszystko potoczyło się bardzo szybko. Volkswagen wypadł z drogi, wjechał do rowu i dachował. Niewiele z niego zostało. Nadaje się jedynie na złom.

Zobacz też Pożar Domu Dziecka. Dzieci w środku nocy uciekały z płonącego budynku [ZDJĘCIA]

Autem jechały cztery osoby. Za kierownicą siedział 18-letni mieszkaniec gminy Łużna, a razem z nim podróżowali mieszkańcy gminy Uście Gorlickie. Błyskawicznie na miejsce dotarły karetki pogotowia ratunkowego, straże pożarne i policja.

- Trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Rano otrzymaliśmy informację, że obrażenia tych osób są poważne, dlatego to zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy – powiedział portalowi „Sądeczanin” asp. szt. Gustaw Janas z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Zobacz też Dramatyczny wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił kobietę [ZDJĘCIA] 

- Będziemy prowadzić postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Kierujący samochodem był trzeźwy – dodaje. ([email protected] Fot. OSP Ropa - dziękujemy!)Dziękujemy za przesłanie błędu