Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lipca. Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa
27/09/2018 - 12:30

Kraksa na Alejach Piłsudskiego: kierowca w szpitalu. Auto nadaje się do kasacji

Na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu zderzyły się dwa pojazdy. Niestety kierowca, który podróżował osobówką został ranny i trafił do szpitala. Jego samochód nadaje się do kasacji.

W środę 26 września w Nowym Sączu doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kilka minut przed godziną 14 na Alejach Piłsudskiego na wysokości salonu samochodowego Renault zderzyły się dwa pojazdy – auto marki Ford i ciężarówka Iveco. Z pomocą poszkodowanym pośpieszyli strażacy z Nowego Sącza, pogotowie i policja.

Zobacz też Jak doszło do tragicznego wypadku w Trzetrzewinie? Śledczy ujawniają nowe fakty

Już po kilku minutach służby ratunkowe były na miejscu. Samochód ciężarowy znajdował się na jezdni i blokował dwa pasy ruchu. Kierowca wyszedł z kraksy bez szwanku. Natomiast osobówka stała na trawie poza drogą. Załoga pogotowia ratunkowego przebadała mężczyznę, który podróżował Fordem. Został zabrany do szpitala w Nowym Sączu na badania.

Przez półtorej godziny na drodze były utrudnienia w ruchu. Gdy policjanci zakończyli już czynności, samochód ciężarowy zjechał na pobliską zatoczkę. Dostaliśmy wiele maili od naszych Czytelników, którzy w tym czasie przejeżdżali tamtędy i widzieli uszkodzone samochody. Byli zaniepokojeni stanem zdrowia kierowców.


RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu