Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 lipca. Imieniny: Julity, Ludmiły, Zdobysława
11/01/2018 - 11:00

Kraksa na Alejach Piłsudskiego. Kobieta wymusiła pierwszeństwo i roztrzaskała dwa auta

Jedna osoba została ranna w kolizji, do której doszło w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Kamienną. Zderzyły się tam dwie osobówki.

- Wezwanie otrzymaliśmy o godzinie 6.40. Gdy dotarliśmy na miejsce, to pomocy udzielali już ratownicy – informują strażacy.

Autami podróżowali sami kierujący. Kobieta, która jechała oplem skarżyła się na ból, dlatego załoga pogotowia ratunkowego udzieliła jej niezbędnej pomocy, a następnie zabrała na dalsze badania do sądeckiego szpitala. Roztrzaskane pojazdy znajdowały się na środku skrzyżowania i utrudniały ruch.

Zobacz także: Dramat na Lwowskiej. Przechodziła z wnukami przez jezdnię na pasach. Wtedy uderzył w nich samochód

Jak udało nam się dowiedzieć, poszkodowanej nic poważnego się nie stało, dlatego kraksa została zakwalifikowana jako kolizja. Jak do niej doszło?

- Kobieta kierująca oplem wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z peugeotem, który jechał Alejami Piłsudskiego -  ustalili policjanci. - Kierowcy byli trzeźwi, a sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.  

Byłeś świadkiem wypadku? Prześlij nam zdjęcia na adres: r.gajewski@sadeczanin.info Opublikujemy je.

RG r.gajewski@sadeczanin.info,Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021