Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
14/01/2021 - 11:05

Kraksa w Nowym Sączu. Rozbity radiowóz i samochód osobowy

Na drogach jest bardzo ślisko. Ciągle pada śnieg i kierowcy mają problemy z ruszeniem z miejsca samochodem. Sądeccy policjanci od samego rana mają mnóstwo pracy. Jeżdżą od kolizji do kolizji.

Po godzinie dziewiątej na skrzyżowaniu ulicy Kazimierza Wielkiego z ulicą Romanowskiego, samochód osobowy marki Citroen, którym kierowała młoda kobieta, zderzył się z radiowozem policyjnym.

- Prawdopodobnie kobieta nie zatrzymała się przed znakiem „stop” i nie ustąpiła pierwszeństwa. Miała strasznego pecha, bo akurat zderzyła się z radiowozem policyjnym – poinformował naszą redakcję Czytelnik.

Zobacz też Nowy Sącz: bardzo trudne warunki na drogach. My albo zima [ZDJĘCIA]

Jak udało nam się dowiedzieć, do szpitala na badania został zabrany jeden z policjantów. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Chwilę później doszło do kolejnej kraksy. Tym razem na ulicy Piramowicza, ciężarówka zderzyła się z samochodem nauki jazdy. Jedna osoba - kobieta - która podróżowała elką, została zabrana do szpitala. W tej chwili na miejscu pracują policjanci.

Kierowcy muszą liczyć się także z utrudnieniami na ulicy Witosa, gdzie zderzyły się dwa samochody. Jak na razie nie wiadomo, czy są jakieś osoby poszkodowane.

Uważajcie na siebie, bo na drogach są fatalne warunki do jazdy. Jest bardzo ślisko i nie trzeba wiele, aby doszło do nieszczęścia. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Czytelnik)

Chcesz zobaczyć zdjęcia z kolizji samochodu osobowego i radiowozu? Przejdź na kolejną stronę. Dziękujemy za przesłanie błędu