Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 kwietnia. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała
21/01/2018 - 08:55

Kurów/most na „krajówce”: Kobieta zasnęła za kółkiem i staranowała dwa auta

Wczoraj, 20 stycznia ratownicy zostali wezwani do kolizji trzech aut na moście w Kurowie w ciągu drogi krajowej DK-75 w gminie Chełmiec. Sprawczyni zdarzenia po prostu zasnęła za kierownicą.

- Kobieta kierująca samochodem osobowym marki toyota zasnęła za kierownicą, zjechała na przeciwległy pas i uderzyła w dwa kolejne pojazdy marki honda i kia – relacjonuje oficer dyżurny sądeckiej policji. Kobieta jechała w stronę Nowego Sącza drogą krajową DK-75.

Zobacz też: Trzy osoby nie żyją! Tragedia w Świdniku: wjechał samochodem w pieszych i uciekł!

W sumie w uszkodzonych pojazdach podróżowało osiem osób, w tym dwoje dzieci, ale jedynie sprawczyni ucierpiała na tyle, że przetransportowano do sądeckiego szpitala na bardziej szczegółowe badania. Na szczęście ostatecznie jej obrażenia okazały się niegroźne i nie wymagały hospitalizacji. Policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję i tym samym zakończyła postępowanie na mandacie dla kierowcy toyoty.

Sporo do roboty za to mieli strażacy, którzy przez półtorej godziny usuwali skutki zdarzenia. Presja była bardzo duża, bo ruch w obu kierunkach był całkowicie wstrzymany a okazało się, że wszystkie uszkodzone pojazdy trzeba było usunąć z pomocą lawet.

ES [email protected] Fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Kurów: Zasnęła za kółkiem, staranowała dwa auta
Fot.: KM PSP w Nowym Sączu


Dziękujemy za przesłanie błędu