Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
28/11/2020 - 12:00

Łosie: wypadek samochodu dostawczego. 21-latek zginął na miejscu

W miejscowości Łosie (gmina Ropa) doszło do tragicznego wypadku. Młody kierowca samochodu dostawczego wpadł w poślizg i wjechał w bariery przy drodze. 21-latek zginął na miejscu.

Fot. Gorlice 112

Zobacz również: Jej auto wypadło z drogi w ciemnościach. Czy jest ofiarą przymrozku?

Śmiertelny wypadek wydarzył się w miejscowości Łosie w gminie Ropa, na zjeździe w kierunku centrum. Kierowca małego samochodu dostawczego marki Peugeot stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w bariery mostu. Uderzenie było tak silne, że mężczyzna zginął na miejscu. Jednostka Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach otrzymała zgłoszenie o wypadku o godzinie 7:30. Na miejscu pojawiło się sześć zastępów straży pożarnej, niestety na pomoc dla chłopaka było już za późno.

Czytaj także: Nie żyje 55-latek potrącony przez samochód. Do wypadku doszło w Nowym Sączu

Fot. Gorlice 112

Kierowca miał 21-lat. Według informacji podawanych przez gorlickie portale, pochodził z miejscowości Dominikowice i był dostawcą lokalnej piekarni. Przyczyną wypadku prawdopodobnie były trudne warunki drogowe. Od piątkowego wieczoru deszcz i mróz tworzą ślizgawkę na drodze. Na miejscu pojawiła się policja i grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Aspirant Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach poinformował, że ciało kierowcy zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. 
Zdjęcia: Gorlice 112 (s.siwulska@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu