Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 września. Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
07/08/2020 - 14:10

Ma 87 lat i pomknęła "maluchem". Skończyło się fa-tal-nie

Pechowo rozpoczął się piątek dla 87-letniej mieszkanki Chomranic. Kierując Fiatem 126p straciła panowanie nad samochodem. Auto zatrzymało się na boku w rowie melioracyjnym, a poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala.

Sądeccy policjanci ustalają, jak doszło do porannego wypadku w Chomranicach, w którym ucierpiała starsza kobieta. Jak udało nam się dowiedzieć, 87-latka która kierowała samochodem, straciła panowanie nad autem. Pojazd wpadł do rowu i zatrzymał się na lewym boku. 

Zobacz też Tragedia w gminie Podegrodzie. Mieszkańcy znaleźli w studni zwłoki

Poszkodowana 87-latka, która sama podróżowała samochodem, nie mogła wydostać się z pojazdu. Już po chwili przyjechały na sygnale służby ratunkowe. Strażacy wyciągnęli kobietę z uszkodzonego auta. Została ona przekazana pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni udzielili jej pomocy, a następnie przetransportowali na badania do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

Jak doszło do tego zdarzenia?

- Kierująca pojazdem osobowym cofając na drodze polnej w pobliżu swojej posesji, doprowadziła do przewrócenia samochodu na lewy bok - wyjaśnia oficer dyżurna sądeckiej policji.

 RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe