Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
14/09/2017 - 10:05

Mega karambol i wypadkowe domino na drogach

Niespokojna była środa dla służb ratowniczych na Limanowszczyźnie. Byli wzywani do trzech groźnie wyglądających zdarzeń.

Już o godz. 7.30 w Dobrej koło Limanowej, na DK-28 doszło do karambolu. Sprawcą kolizji był 18-latek, który podróżował Volkswagenem Golfem. Młody i niedoświadczony kierowca nie zachował ostrożności i podczas wyprzedzania, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka pojazdem marki Iveco. Następnie uderzył w wyprzedzaną Skodę Octavię i Audi A4.

- Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a 18-latek został ukarany mandatem – tłumaczy Jolanta Mól, rzecznik limanowskiej policji.

Zobacz także: „Trzeźwy poranek” z pijanymi kierowcami na Limanowszczyźnie

Kilka minut po godz. 18 doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia. W Lubomierzu na jadący samochód przewróciło się drzewo. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na kolejne wezwanie służby ratownicze nie musiały długo czekać. O godz. 18.45 w Tymbarku zderzyły się dwa samochody. Kto zawinił?

- 56-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Renault Twingo na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa mężczyźnie podróżującemu Volkswagenem Golfem – orzekli policjanci.

Funkcjonariusze przebadali kierowców alkomatem. Wszyscy byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjne Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu