Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
27/06/2020 - 00:45

Miał jechać do pracy, ale niestety nie dotarł tam. Gdzie jest 47-letni Tomasz?

Zaginął Tomasz Wojnar. 47-latek wyszedł z domu i miał udać się do pracy w Skawinie. Niestety nie dotarł tam i nie wrócił na noc do domu. Zmartwiona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach poprzez rozpowszechnianie informacji o zaginięciu.

Zaginiony Tomasz Wojnar jest mieszkańcem Krakowa. 22 czerwca wyszedł z domu i miał się udać do pracy w Skawinie. Niestety nie dotarł tam i nie powrócił do domu. Od pięciu dni rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. 47-latek ostatni raz był widziany w Krakowie przy ulicy Jabłonkowskiej.

Zaginiony ma 170 cm wzrostu, niebieskie oczy, krótkie, blond włosy, duży nos i szczupłą budowę ciała. Na lewym policzku ma okrągłe zgrubienie. W dniu zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę, zielone spodnie typu wojskowego, ciemne obuwie, a na twarzy miał założoną czarną maseczkę ochronną. 47-latek miał ze sobą szary plecak.

Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 47 83 52 913, 47 83 51 234 lub 112.

To już kolejne zaginięcie w ostatnich dniach. Małopolscy policjanci poszukują także zaginionego Stanisława Syjuda, który jest mieszkańcem miejscowości Zasadne w gminie Kamienica. 47-latek wyszedł z domu 21 czerwca około godziny 9. Nie zwierzał się rodzinie, gdzie się wybiera. Niestety nie wrócił na noc do domu. Od kilku dni bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu.

Zobacz też To już prawdziwa plaga zaginięć. Policjanci szukają 47-latka z gminy Kamienica

W podobnych okolicznościach zaginął Sławomir Ronowski z Gorlic. Mężczyzna wyszedł ze swojego domu w Gorlicach w środę (24 czerwca) około godziny 8.30. Nie poinformował nikogo z rodziny, gdzie się wybiera. Niestety do tej pory nie wrócił do domu.

Zobacz też Pilne! Zaginął Sławomir Ronowski z Gorlic. Życie 51-latka może być zagrożone

- Sławomir Ronowski posiada schorzenia, które mogą stwarzać zagrożenie dla jego zdrowia – informują gorliccy policjanci.

RG [email protected] Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)