Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
30/11/2021 - 10:35

Miał ponad 2 promile alkoholu i prowadził samochód. Jego wiek szokuje

Nietrzeźwy kierowca rozbił w Szczyrzycu Alfę Romeo. Prowadzone przez niego auto uderzyło w drzewo. Jak się okazało miał ponad 2 promile alkoholu i nie posiadał prawa jazdy. Największe zdumienie budzi jednak jego wiek. Sprawcą wypadku jest bowiem 17-latek.

Fot.: Zdjęcie ilustracyjne/ RG

To kolejny przypadek pijanego kierowcy, który w ostatnich dniach spowodował wypadek. Wcześniej do takiego zdarzenia doszło w Łabowej oraz w Dobrej. Obaj kierowcy poniosą teraz konsekwencje swojego bezmyślnego zachowania. Tym razem sytuacja wygląda nieco inaczej.

Sobota była kolejnym dniem pracy dla policjantów z komisariatu w Tymbarku. Wykonując swoje obowiązki, patrolowali Szczyrzyc (gmina Jodłownik). Około godziny 14 zauważyli tam uszkodzony samochód (Alfa Romeo).

Jak ustalili, prowadząca go osoba straciła panowanie, zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo. Nie odniosła jednak poważniejszych obrażeń. Szczególnie szokujące są jednak kolejne szczegóły. Za kierownicą siedział bowiem 17-latek, bez uprawnień do jazdy.

To jednak nie wszystko. Młody mężczyzna był bowiem kompletnie pijany. Badanie wykazało, że w jego organizmie znajduje się ponad 2 promile alkoholu. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Zdjęcie ilustracyjne/ RG ,źródło: KPP Limanowa)Dziękujemy za przesłanie błędu