Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
17/07/2020 - 15:30

Miała strasznego pecha. Uszkodziła auta, trafiła do szpitala i dostała mandat

Wyjątkowo pechowy początek dnia zaliczyła mieszkanka Mszanki. Nie dość, że uszkodziła dwa samochody i trafiła do szpitala, to jeszcze została ukarana mandatem w wysokości 300 złotych i sześcioma punktami karnymi.

Mieszkanka Mszanki – miejscowości położonej w powiecie gorlickim – podróżując Toyotą, nie ustąpiła pierwszeństwa i w Moszczenicy na skrzyżowaniu ulicy Gorlickiej  z Tarnowską zderzyła się z Oplem, którym kierował mieszkaniec tejże miejscowości. Oba pojazdy zatrzymały się w rowie.

Zobacz też Dramatyczny wypadek: samochód zderzył się czołowo z autobusem. 9 osób rannych

Po chwili na miejsce przyjechały straże pożarne z Gorlic i Moszczenicy, a także pogotowie ratunkowe i policja. Jak się okazało, kierowca Opla wyszedł z tej kraksy bez szwanku. Mniej szczęścia miał kobieta, która jechała Toyotą. Strażacy pomogli jej wydostać się z auta i udzielili jej pomocy przedmedycznej. Załoga pogotowia ratunkowego zabrała ją do gorlickiego szpitala na badania. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne.

Zobacz też Wypadek w Łososinie: zderzyły się samochody dostawcze i ciężarówka. Są ranni

Przez kilkadziesiąt minut w miejscu, w którym doszło do kolizji były utrudnienia w ruchu. Policjanci przebadali kierowców alkomatem. Okazało się, że oboje byli trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 300 złotych, a także sześcioma punktami karnymi.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu