Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
31/08/2022 - 07:25

Nie będą miło wspominali tej podróży. Kraksa w Grybowie przez brak ostrzożności

I znowu wypadek. Tym razem szczęścia nie mieli jadący przez Grybów. We wtorek doszło w tej miejscowości do dość poważnie wyglądającej kraksy. Kierująca jednym z pojazdów musiała zostać zabrana do szpitala.

We wtorek było kilka wypadków na drogach regionu. Do niektórych doszło w Nowym Sączu (m.in. na ulicy Tarnowskiej i Alejach Piłsudskiego). Niebezpiecznie zrobiło się także o poranku w Grybowie. Również w tej miejscowości zderzyły się samochody.

Służby otrzymały wezwanie około godziny 8:30 i momentalnie udały się na miejsce. Wszystko działo się na ul. Kazimierza Wielkiego. Jak się okazało, w kraksie uczestniczyły dwa pojazdy. W czasie prowadzenia akcji ratunkowej, na drodze występowały utrudnienia w ruchu.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Ford nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył poprzedzającego ją Volkswagena – wyjaśnia kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu.

Niestety, jak się okazało, prowadząca Forda ucierpiała na tyle poważnie, że musiała zostać przewieziona do szpitala. To nie była szczęśliwa podróż… ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu