Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
28/10/2020 - 13:55

Nie mogli wejść do mieszkania. Gdy strażacy wyważyli drzwi, znaleźli zwłoki

Strażacy wyważyli drzwi jednego z mieszkań na terenie Limanowej. Gdy weszli do środka, znaleźli dwie osoby w podeszłym wieku. Jedna z nich była nieprzytomna i nie oddychała. Niestety na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył.

We wtorkowe popołudnie strażacy otrzymali wezwanie na ulicę Zygmunta Augusta w Limanowej. W jednym z mieszkań znajdujących się przy tej ulicy przebywało starsze małżeństwo. Członkowie rodziny próbowali dostać się do środka, ale na nic zdały się ich starania, dlatego o pomoc poprosili straż pożarną.

Zobacz też Groźny wypadek na zakrętach w Trzycierzu. Przewróciła się ciężarówka [FILM]

Ratownicy niezwłocznie udali się na miejsce. Jak się okazało, nie było innej możliwości, aby dostać do środka, jak tylko drzwiami, które były zamknięte, dlatego byli zmuszeni wyważyć je. Gdy weszli do mieszkania, zastali tam starsze małżeństwo. Jak podaje TV 28, mężczyzna był nieprzytomny i nie oddychał. Po chwili pod wskazany adres przyjechało pogotowie ratunkowe. Niestety na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył. Na miejscu pracowali limanowscy policjanci, którzy ustalali przyczyny śmierci mężczyzny. ([email protected] Fot. Powiat Limanowski 112)Dziękujemy za przesłanie błędu