Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
21/10/2021 - 14:45

Nie spodziewał się wizyty policjantów. Może trafić nawet na 10 lat do więzienia

Policjanci weszli do mieszkania 33-letniego sądeczanina, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Szybko okazało się, że intuicja ich nie myliła. Śledczy znaleźli aż 174 gramy środków odurzających.

Sądeccy policjanci, którzy na co dzień zajmują się ściganiem przestępców narkotykowych podejrzewali, że 33-letni mieszaniec Nowego Sącza może posiadać środki odurzające.

Kilka dni temu weszli do jego mieszkania i dokładnie je przeszukali. Szybko okazało się, że intuicja ich nie myliła. Funkcjonariusze znaleźli 174 gramy marihuany. Zabezpieczyli także różne przedmioty, który służyły mężczyźnie do porcjowania i rozdrabniania narkotyków.

33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. 15 października policjanci przewieźli go do Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Teraz będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

- Prokurator Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu zastosował wobec 33-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju – informuje kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KMP Nowy Sącz/ Ikona Ilustracyjna KPP w Otwocku)Dziękujemy za przesłanie błędu