Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
15/10/2020 - 11:15

Nie spodziewał się wizyty policjantów. Na 3 lata może trafić za kraty

Prowadził nielegalny biznes. Myślał, że uda mu się zarobić duże pieniądze. Nie spodziewał się, że policjanci złożą mu niezapowiedzianą wizytę. Teraz o jego losie zadecyduje sąd. Mężczyzna może trafić za kraty nawet na trzy lata.

Dzięki sądeckim policjantom, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, środki odurzające nie trafią do obiegu.

- Policjanci zajmowali się tą sprawą już od jakiegoś czasu, a kilka dni temu złożyli 28-latkowi niezapowiedzianą wizytę – wyjaśnia podkom. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.  

Zobacz też Znalazł w domu zwłoki swojego syna i żony. Rodzinna tragedia w Siedliskach

W mieszkaniu 28-latka funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 36 gramów marihuany i 65 gramów ecstasy lub dopalaczy, a także trzy wagi elektroniczne, służące do odważania substancji.

- Drugi z narkotyków jest badany przez biegłego, jednak za posiadanie pierwszego z nich, sądeczanin już usłyszał zarzut – dodaje policjantka.

28-letniemu mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu