Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
28/11/2020 - 08:45

Nie żyje 55-latek potrącony przez samochód. Do wypadku doszło w Nowym Sączu

Niestety lekarzom nie udało się uratować życia 55-letniego mężczyzny, który kilka tygodni temu na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu, przechodząc na drugą stronę jezdni, został potrącony przez samochód. W tym dniu były fatalne warunki na drogach. Było ślisko, a gęsta mgła ograniczała widoczność.

Tak, jak już informowaliśmy na łamach „Sądeczanina”, do wypadku doszło 9 listopada po godzinie siedemnastej w pobliżu sklepu ABC na ulicy Nawojowskiej. 55-letni mężczyzna przechodząc na przejściu dla pieszych na drugą stronę drogi został potrącony przez samochód marki Lexus na krakowskich numerach rejestracyjnych.   

- Wypadek wyglądał strasznie. Pieszy rozbił głową szybę w samochodzie. Wszędzie była krew - informował nas świadek.

Zobacz też Wypadek na pasach na ul. Nawojowskiej. Lekarze walczą o życie pieszego

Poszkodowany 55-latek był nieprzytomny. Pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala. Lekarze walczyli o jego życie, ale obrażenia były tak poważne, że byli bezsilni. Niestety mężczyzna po kilku dniach zmarł w szpitalu.

W dniu, w którym doszło do wypadku, były fatalne warunki na sądeckich drogach. Gęsta mgła ograniczała widoczność. Wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności tego wypadku zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu wspólnie z policją. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu

13. Festiwal Biegowy 2022- trwają zapisy!