Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
16/09/2013 - 14:59

Niecew: Motocyklista w szpitalu. Kierowca renault zajechał mu drogę

Młody mężczyzna kierujący motocyklem marki yamaha trafił wczoraj (15 września) do sądeckiego szpitala. Został on poszkodowany w wypadku, do którego doszło po godz. 21 w miejscowości Niecew w gminie Korzenna.
Do zderzenia doszło wczoraj (15 września) po godz. 21. Na miejsce zdarzenia udali się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Korzennej, pogotowie ratunkowe policja.
- Kierujący samochodem marki renault, najprawdopodobniej podczas wyjazdu z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną motocykliście, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów – informuje sierż. szt. Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.
Gdy strażacy dojechali na miejsce zdarzenia, kierujący motocyklem znajdował się pod opieką załogi pogotowia ratunkowego, a oba pojazdy blokowały całkowicie drogę. Ruch został wstrzymany przez funkcjonariuszy policji. Po zabezpieczeniu przez strażaków miejsca zderzenia renault z yamahą i zakończeniu przez policję czynności dochodzeniowych, pojazdy zostały usunięte na pobocze i przywrócono ruch na drodze.
- Młody mężczyzna kierujący yamahą został przewieziony do sądeckiego szpitala – dodaje rzeczniczka sądeckiej policji. – Obaj kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykazało, że byli trzeźwi.

(A)
Fot. PSP Nowy Sącz
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe