Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
30/11/2021 - 11:25

Niespokojna noc na drogach regionu. Ciężarówka i osobówka wylądowały w rowie

W nocy z poniedziałku na wtorek nie obyło się bez niebezpiecznych zdarzeń na drogach regionu. Służby miały co robić. Pojazdy wypadały z jezdni i zatrzymywały się w przydrożnych rowach. Tak było w Mszanie Dolnej i na drodze łączącej Chochorowice z Podrzeczem.

Fot.: OSP Mszana Dolna

Tydzień na drogach regionu rozpoczął się tragicznie. W wypadku w Krynicy zginęła 19-latka, a 20-latek został ciężko ranny. Przez cały dzień panowały bardzo trudne warunki do jazdy. Padający śnieg i marznący deszcz nie ułatwiały podróżowania.

Wypadek w Chochorowicach, fot.: Sylwia Siwulska

Równie niebezpiecznie było w nocy z poniedziałku na wtorek. Coraz bardziej zimowa pogoda sprawia, że aby bezpiecznie dojechać do celu musimy zachować szczególną ostrożność. Niestety, bez wypadków się nie obyło.

Fot.: OSP Mszana Dolna

Najpierw w Mszanie Dolnej zderzyły się dwa samochody. Jak relacjonują druhowie z OSP Mszana Dolna, jeden z nich wylądował w przydrożnym rowie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Pojazdy uległy jednak poważnym zniszczeniom. Na miejscu pracowali również strażacy z JRG Limanowa i Policja.

Fot.: Sądeckie Drogi

Nieco później, kilka minut po godzinie 20, na drodze łączącej Chochorowice z Podrzeczem w rowie znalazła się ciężarówka. Również w tym przypadku nikt nie został poszkodowany jednak w czasie jej wyciągania droga była całkowicie zablokowana. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: OSP Mszana Dolna, Sądeckie Drogi, Sylwia Siwulska)Dziękujemy za przesłanie błędu