Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
23/11/2022 - 14:40

Nieszczęście o poranku. Dwa samochody rozbite, a co z ludźmi? [ZDJĘCIA]

Jesienna aura nie sprzyja bezpieczeństwu. Deszcz, mgła, opady śniegu i szybko zapadający zmrok to warunki, z jakimi musimy coraz częściej mierzyć się na drodze. Nietrudno wówczas o wypadki i kolizje. Przekonali się o tym mieszkańcy powiatu gorlickiego, których samochody zderzyły się dzisiaj rano, około godziny ósmej, w miejscowości Bystra.

Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Z ustaleń policjantów wynika, że do nieszczęścia przyczyniła się nadmierna prędkość z jaką poruszał się jeden z kierowców.

- Mieszkaniec gminy Gorlice kierujący samochodem Suzuki, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia ze Skodą, którą kierował mieszkaniec gminy Moszczenica – powiedział naszej redakcji asp. sztab. Gustaw Janas z gorlickiej policji.

Zobacz też Te kobiety są poszukiwane listami gończymi przez policję. Co mają na sumieniu? [ZDJĘCIA] 

Nieszczęście o poranku. Dwa samochody rozbite, a co z ludźmi?
Jesienna aura nie sprzyja bezpieczeństwu. Deszcz, mgła, opady śniegu i szybko zapadający zmrok to warunki, z jakimi musimy coraz częściej mierzyć się na drodze. Nietrudno wówczas o wypadki i kolizje. Przekonali się o tym mieszkańcy powiatu gorlickiego, których samochody zderzyły się dzisiaj rano około godziny ósmej w miejscowości Bystra.


Dziękujemy za przesłanie błędu