Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
11/04/2019 - 13:55

Nocny dramat w Nowej Wsi. Zderzyły się aż trzy samochody

Droga krajowa numer 75 znów dała o sobie znać. Minionej nocy w Nowej Wsi zderzyły się aż trzy samochody. Załoga pogotowia ratunkowego przetransportowała trzy osoby do szpitala na badania.

Dramat rozegrał się minionej nocy kwadrans po godzinie 21. Na drodze krajowej numer 75 w Nowej Wsi zderzyły się aż trzy samochody marki BMW, Peugeot 206 oraz Renault. Na wypadek najechała karetka, która transportowała pacjenta do szpitala. Po chwili na sygnale przyjechali strażacy z Krynicy, Łabowej i Nowej Wsi, a także policja i kolejna karetka. Droga krajowa była całkowicie zablokowana.

- Peugeot znajdował się w przydrożnym rowie, natomiast dwa pozostałe pojazdy na pasach jezdni, uniemożliwiając ruch w obu kierunkach – opisują strażacy ochotnicy z Nowej Wsi.

Autami podróżowały cztery osoby. Miały sporo szczęścia, bo nic poważnego im się nie stało. Wszyscy wyszli z samochodów o własnych siłach. Ratownicy przebadali poszkodowanych i zabrali trzy osoby na badania do szpitala.

Zobacz też Posypały się mandaty. Aż 31 osób pozbyło się prawa jazdy

Po kilkudziesięciu minutach służby wprowadziły ruch wahadłowy, którym kierowali strażacy, wykorzystując zatoczkę autobusową przy stacji paliw. Przez prawie półtorej godziny były utrudnienia w ruchu, ponieważ funkcjonariusze ustalali, jak doszło do tego zdarzenia.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. PSP Nowy Sącz / OSP Nowa Wieś

Nocny dramat w Nowej Wsi. Zderzyły się aż trzy samochody
Droga krajowa numer 75 znów dała o sobie znać. Minionej nocy w Nowej Wsi zderzyły się aż trzy samochody. Załoga pogotowia ratunkowego przetransportowała trzy osoby do szpitala na badania. Fot. OSP Nowa Wieś, PSP Nowy Sącz


Dziękujemy za przesłanie błędu