Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
27/06/2016 - 17:30

Nowy Sącz: Na Barskiej auto zawisło na ogrodzeniu, a potem zderzyły się jeszcze dwa pojazdy

Przed południem na ul. Barskiej w Nowym Sączu kierująca osobowym Roverem wjechała w ogrodzenie prywatnej posesji. Prowadzącej auto nic się, na szczęście, nie stało. Kilka minut po godz. 14.00 na tej samej ulicy zderzyły się dwa samochody. Trzy osoby zostały wzięte do szpitala.

Służby ratownicze zostały wezwane na ul. Barską, około godz. 11.30. W tym rejonie miasta panuje zawsze bardzo duży ruch. Jak dowiedzieliśmy się od dyżurnego sądeckiej komendy policji kobieta kierująca samochodem marki Rover jadąc w kierunku Korzennej straciła panowanie nad autem.

Dwa zdarzenia na Barskiej w Nowym Sączu

Samochód osobowy zjechał po zboczu nasypu, uderzył i ściął słupek ogrodzenia posesji i zawiesił się na elementach ogrodzenia.

Z osobówki wyciekł płyn chłodniczy. Strażacy rozłączyli w rozbitym samochodzie klemy akumulatora i zakręcili w nim zawór butli LPG.

Kierująca Roverem była trzeźwa. Policjanci ukarali ją mandatem.

Osobówka uderzyła w dostawczaka na Barskiej w Nowym SączuKilka minut po godz. 14.00 na tej samej ulicy zderzyły się osobowy Opel i dostawcy Iveco. Jak poinformował nas dyżurny sądeckiej policji kierująca Oplem kobieta również straciła panowanie nad pojazdem. Osobówka zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z samochodem dostawczym Iveco.

Dostawczak uderzył w przepust i ogrodzenie posesji.

W wyniku tego zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich była uwieziona w pojeździe. Z pomocą błyskawicznie pospieszyli strażacy.

Przez pewien czas droga była zablokowana. Policjanci ukarali kierującą Oplem mandatem.

(MACH). Fot. PSP w Nowym Sączu.

ulica Barska galeria jeszcze raz


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)