Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
08/08/2016 - 18:10

Nowy Sącz: Zderzenie trzech samochodów na ul. Tarnowskiej. Tworzyły się korki

Trzy samochody zderzyły się na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu. Pogotowie Ratunkowe przetransportowało do szpitala jedną osobę. W czasie, gdy na miejscu zdarzenia trwała akcja ratownicza przed wjazdem do Nowego Sącza utworzył się spory korek. Stali w nim także kierowcy wyjeżdżający z miasta. Ruch odbywał się wahadłowo.

Wypadek wydarzył się wczesnym popołudniem na ruchliwej ulicy Tarnowskiej. Służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu kilka minut po godz. 14.00. Błyskawicznie pojechały tam Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna i Policja.

W zderzeniu brały udział dwa Volkswageny Polo (jeden na sądeckich, a drugi na gorlickich numerach rejestracyjnych) oraz Mercedes Sprinter. W samochodach podróżowało łącznie cztery osoby.

Wypadek na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu

- Jedną z nich karetka Pogotowia Ratunkowego zabrała do szpitala – powiedział portalowi Sądeczanin.info dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu. – Druga osoba została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego na miejscu zdarzenia. Nie wymagała ona hospitalizacji.

Pozostałym osobom nic się, na szczęście, nie stało.

Z rozbitych pojazdów wyciekły na jezdnię płyny eksploatacyjne. Z ich usunięciem szybko poradzili sobie strażacy.

Podczas akcji ratowniczej ruch w miejscu, w którym doszło do wypadku odbywał się wahadłowo.

Wypadek na ul. Tarnowskiej w Nowym SączuZobacz także: Muszyna: Wypadek paralotniarza. Mężczyzna runął na ziemię

Kierowcy jadący do Nowego Sącza musieli odstać swoje w korku, który zaczynał się na „krajówce” w rejonie rozgałęzienia dróg prowadzących na Kraków i Gródek n/Dunajcem. Kierowcy, którzy wyjeżdżali z miasta w kierunku Krakowa stali na ul. Tarnowskiej i Barskiej.

Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśnia policja.

(MACH), Fot. PSP w Nowym Sączu.

Wypadek na ul. Tarnowskiej w Nowym Sączu


Dziękujemy za przesłanie błędu