Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
03/10/2017 - 14:45

Nowy Sącz: Jechał po pijaku. 5-miesięczne dziecko trafiło do szpitala

Nietrzeźwy kierowca doprowadził do zderzenia osobówek. 5-miesięczne dziecko zostało zabrane do szpitala.

Kilka dni temu pisaliśmy o mężczyźnie, który po pijaku potrącił śmiertelnie kobietę w Łabowej. Niestety bezmyślni kierowcy dalej siadają nietrzeźwi za kierownicę, zagrażając bezpieczeństwu innych użytkowników ruchu drogowego.

Zobacz także: Pijany, który rozjechał matkę sześciorga dzieci, trafił już do aresztu!

We wtorek ( 3 października)  około godz. 8.50 zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi podróżowały dwie osoby dorosłe i pięciomiesięczne dziecko. Do kolizji doszło w Nowym Sączu na ul. Marcinkowickiej. Już po kilku minutach na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej z JRG 1 w Nowym Sączu, a także policja i pogotowie ratunkowe.

- Mężczyzna kierujący samochodem marki Renault Megane nie zachował ostrożności i najechał na tył Forda Galaxy – tłumaczą sądeccy policjanci.

Po przebadaniu sprawcy kolizji alkomatem, okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy i miał 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Poszkodowane dziecko zostało zabrane do szpitala, ale na szczęście niż poważnego mu się nie stało.  Mężczyzna, który spowodował zderzenie odpowie przed sądem za jazdę po pijaku.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu