Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 września. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
24/01/2014 - 09:26

Nowy Sącz: Ukradł ciastka. Usłyszał zarzuty

Policyjne zarzuty usiłowania włamania, kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia usłyszał w tym tygodniu 18-latek. Mężczyzna jest podejrzany m.in. o włamanie do ciastkarni przy ul. Sucharskiego w Nowym Sączu i kradzież wyrobów cukierniczych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze.
Sądeccy policjanci rozliczyli z działalności przestępczej 18-letniego mieszkańca gminy Grybów.
- Policjanci zarzucili młodemu mężczyźnie, że w nocy z 22 na 23 sierpnia 2013 roku włamał się do ciastkarni przy ulicy Sucharskiego w Nowym Sączu, skąd ukradł wyroby cukiernicze, a część z nich zniszczył – mówi asp. szt. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Tej samej nocy podejrzany włamał się także do budynku jednej z agencji ubezpieczeniowych przy ul. Westerplatte, skąd wyniósł dwa aparaty fotograficzne i telefon komórkowy.
Jak informuje policja w październiku ubiegłego roku osiemnastolatek włamał się również do jednego ze sklepów spożywczo-przemysłowych w Stróżach kradnąc gotówkę i papierosy a w nocy z 4 na 5 stycznia br. usiłował włamać się do nowo budowanego domu w tej samej miejscowości. Poszkodowani przez 18-latka oszacowali swoje straty łącznie na 4,5 tysiąca złotych.
Podejrzany usłyszał zarzut usiłowania włamania, kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia.
- Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i dobrowolnie poddał się karze – dodaje asp. szt. Iwona Grzebyk-Dulak.
(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe