Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
03/12/2021 - 12:55

Omal jej nie zabił. Podczas awantury domowej sięgnął po nóż

Awantura domowa, do której doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Królowej Jadwigi w Nowym Sączu, omal nie zakończyła się tragedią. Mężczyzna ranił swoją partnerkę nożem. Na szczęście rana okazała się niegroźna. Sprawca jest już w rękach policjantów.

Te dramatyczne sceny rozegrały się 1 grudnia przed godziną dwudziestą w bloku przy ulicy Królowej Jadwigi w Nowym Sączu. W jednym z mieszkań doszło do awantury, podczas której mężczyzna sięgnął po nóż i ranił nim swoją partnerkę, a następnie uciekł z mieszkania.  

Zobacz też Wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił rowerzystę

Już po chwili przed blokiem zaroiło się od policjantów. Na sygnale przyjechało też pogotowie ratunkowe. Medycy udzielili pomocy rannej kobiecie, a następnie przewieźli ją do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że rana przedramienia jest powierzchowna i niegroźna.

Mundurowi zaraz po tym, jak zostali powiadomieni o całym zdarzeniu, zaczęli szukać sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Nowego Sącza.

- Obecnie trwają czynności, które mają na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu – powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu