Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
13/03/2016 - 08:55

Opel dachował w Wierchomli Wielkiej. Kierowca trafił do szpitala

W Wierchomli Wielkiej (gmina Piwniczna-Zdrój) samochód osobowy marki Opel zjechał z jezdni i dachował. Karetka Pogotowia Ratunkowego przetransportowała młodego kierowcę do szpitala.

Dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu został powiadomiony o zdarzeniu w piątek (11 marca), kilka minut po godz. 18.00. Na miejscu zdarzenia działały służby ratownicze.

Dachowanie opla w Wierchomli Wielkiej

- Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy zjechał z drogi na pobocze, a następnie uderzył w słup telefoniczny i dachował – powiedział naszemu portalowi st. bryg. Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego PSP w Nowym Sączu. – Samochodem podróżował tylko kierowca, który sam opuścił pojazd.

Strażacy sprawdzili stan zdrowia kierowcy, a potem zajął się nim już zespół Pogotowia Ratunkowego, którzy przyjechał na miejsce zdarzenia. Kierujący Oplem został przetransportowany do szpitala.

Dachowanie opla w Wierchomli Wielkiej

Miejscowi strażacy-ochotnicy postawili samochód na kołach, odłączyli klemy akumulatora, a potem usunęli z jezdni pozostałości po zdarzeniu.

(MACH)

Fot. PSP w Nowym Sączu. 

Wierchomla Wielka, dachowanie Opla


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)