Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
28/12/2013 - 12:40

Paszyn: Samochód wypadł z drogi. Ranne trzy osoby

Trzy osoby trafiły wczoraj (27 grudnia) do szpitala, po tym, jak samochód BMW, którym podróżowały zakończył jazdę w potoku w Paszynie (gmina Chełmiec).
Do zdarzenia w Paszynie doszło kilka minut po godz. 23. Akcja ratownicza zakończyła się już dzisiaj (28 grudnia) około godz. 0.50. Brały w niej udział straż pożarna (ratownicy PSP z Nowego Sącza), pogotowie ratunkowe i policja.
- Po dotarciu strażaków na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód marki BMW zakończył jazdę w potoku nieopodal drogi – mówi bryg. Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego PSP w Nowym Sączu. – Autem podróżowały trzy osoby. Kierująca i pasażerowie sami wyszli z pojazdu.
Osoby te miały obrażenia. Poszkodowanymi zajęli się strażacy i ratownicy pogotowia ratunkowego. Ranni zostali zabrani do szpitala.
Strażacy kierowali ruchem do momentu przyjazdu na miejsce zdarzenia policji. Przez pewien czas ruch pojazdów odbywał się tam jednym pasem jezdni. Strażacy, z uwagi na możliwość wycieku płynów eksploatacyjnych wyciągnęli auto z potoku na pobocze drogi. Okoliczności i przyczyny zdarzenia ustala policja.
(MIGA)
Fot. arch. PSP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu