Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
14/05/2020 - 10:30

Pilne! Zaginął 16-latek z Nowego Sącza. Trwają poszukiwania

Zaginął Kamil z Nowego Sącza. 16-latek wyszedł z domu w nocy z 12 na 13 maja i do tej pory nie wrócił. Rodzina poprosiła policję o pomoc w poszukiwaniach nastolatka.

Gdzie teraz przebywa 16-letni mieszkaniec Nowego Sącza? Co się z nim dzieje? Niestety jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytanie. Wiadomo jedynie tyle, że 16-latek wyszedł z domu w nocy z 12 na 13 maja i do tej pory nie wrócił. Rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Prawdopodobnie może poruszać się czerwonym skuterem marki Junak. Niewykluczone, że przebywa w towarzystwie młodej dziewczyny.

16-latek ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i ciemne blond włosy z grzywką czesaną do góry. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie jeansowe spodnie, czarną kurtkę z biało-czerwonymi wstawkami na rękawach i w pasie oraz sportowe buty. Ma przy sobie czarny kask i plecak.

Jeśli widziałeś zaginionego albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 112 albo 18 4424630.

***

16-latek z Nowego Sącza został odnaleziony przez policjantów cały i zdrowy. Funkcjonariusze zakończyli już poszukiwania. Dziękujemy za udostępnienie naszego komunikatu.

RG [email protected], Źr. i Fot. KMP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)