Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
20/05/2020 - 15:10

Pilne! Zaginął 87-letni Aleksander Toman. Jego życie może być zagrożone

87-letni Aleksander Toman wyszedł ze swojego domu w Krakowie we wtorek (19 maja) wcześnie rano. Niestety nie wrócił na noc i do tej pory nie skontaktował się z bliskimi. Zmartwiona rodzina i policjanci proszą o pomoc.

Aleksander Toman zaginął 19 maja. W tym dniu wcześnie rano wyszedł ze swojego domu w Krakowie. Ostatni raz był widziany na ulicy Weissa. Niestety 87-latek nie wrócił na noc i do tej pory nie skontaktował się z bliskimi. Zaniepokojona rodzina postanowiła poprosić o pomoc policję.

Zobacz też Tajemnicze zaginięcia. Dwaj mężczyźni przepadli bez śladu, szuka ich policja

Zaginiony 87-latek ma około 160 cm wzrostu, siwe włosy, ciemne oczy i średnią budowę ciała. W dniu zaginięcia miał na sobie kurtkę typu "wiatrówka", koszulę z krótkim rękawem, brązowe spodnie i buty mokasyny. Prawdopodobnie ma przy sobie niewielki portfel.

Jeśli widziałeś zaginionego Aleksandra Tomana albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z krakowską policją pod numerem telefonu: 47-83-52-912, 47-83-57-023 lub 112.

To już kolejne zaginięcie w ostatnim czasie. Przypomnijmy. 30 kwietnia zaginął 53-letni Robert Kuzon z Krakowa. Kilka dni później 7 maja kontaktował się telefonicznie z rodziną. Niestety od tamtej pory nie daje znaku życia. Rodzina nie wie, gdzie teraz przebywa i co się z nim dzieje.

Policjanci poszukują także zaginionego Pawła Melaniuka ze Skawiny. 49-latek 12 maja około godziny 10, wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Od tygodnia rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu, dlatego poprosili o pomoc policję.

RG [email protected], Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)