Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 sierpnia. Imieniny: Klary, Romana, Rozyny
26/06/2020 - 08:55

Pilne! Zaginął Sławomir Ronowski z Gorlic. Życie 51-latka może być zagrożone

Sławomir Ronowski wyszedł z domu w środę. Niestety nie wrócił na noc i do tej pory nie skontaktował się z bliskimi. Mężczyzna ma liczne schorzenia, które mogą zagrażać jego zdrowiu, a nawet życiu. Jeśli widziałeś zaginionego 51-latka albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją.

Sławomir Ronowski jest mieszkańcem Gorlic. Od dwóch dni bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu, dlatego postanowili zgłosić zaginięcie na policję. Mężczyzna wyszedł ze swojego domu w Gorlicach w środę (24 czerwca) około godziny 8.30. Nie poinformował nikogo z rodziny, gdzie się wybiera. Niestety do tej pory nie wrócił do domu.

- Sławomir Ronowski posiada schorzenia, które mogą stwarzać zagrożenie dla jego zdrowia – informują gorliccy policjanci i podają rysopis zaginionego.

51-latek ma 170 cm wzrostu, krępą sylwetkę, włosy średniej długości siwe po bokach i ciemne oczy. Na karku ma znamię, a na plecach bliznę po operacji. W dniu zaginięcia miał na sobie czarną koszulę z długim rękawem, niebieskie spodnie jeansowe i buty sportowe. Przy sobie ma dowód osobisty i złoty sygnet na palcu lewej ręki.  

Jeśli widziałeś zaginionego Sławomira Ronowskiego albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z gorlicką policją pod numerem telefonu: 47 83 44 215 lub 112. Niewykluczone, że 51-latek może przebywać na terenie powiatu nowosądeckiego, dlatego bardzo prosimy o udostępnianie komunikatu także na portalach społecznościowych.

RG [email protected] Fot. KPP GorliceDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)