Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
19/09/2023 - 11:30

Pilne! Zaginęła 27-letnia Sylwia. Jej bliscy bardzo się o nią martwią, proszą o pomoc

Zaginęła 27-letnia Sylwia Krupińska. Kobieta od czterech dni nie daje znaku życia. Jej bliscy nie mają pojęcia, co się z nią dzieje i gdzie teraz może przebywać. Bardzo się o nią martwią i proszą o pomoc w poszukiwaniach.

27-letnia Sylwia Krupińska jest mieszkanką Woli Luborzyckiej – małej wioski położonej niedaleko Krakowa. Kobieta po raz ostatni była widziana 15 września. W tym dniu, po godzinie siedemnastej, wyszła ze swojego domu i zniknęła bez śladu. Nikomu nie powiedziała, gdzie się udaje. Jej bliscy martwią się, że mogło jej się stać coś strasznego. Nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać i co się z nią dzieje. Zaginięcie zgłosili na policję.

Zaginęła 27-letnia Sylwia Krupińska 

27-letnia Sylwia Krupińska ma 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, niebieskie oczy, średni nos i długie blond włosy. Na lewej stronie szyi ma małą bliznę. W dniu zaginięcia miała na sobie brązowe spodnie, niebiesko-białą bluzkę z długim rękawem, czarne buty trzewiki i brązową torebkę.

Zobacz też Makabryczne odkrycie w Żegiestowie. W rzece dryfowały zwłoki

Jeśli widziałeś w ostatnich dniach zaginioną Sylwię Krupińską albo wiesz, gdzie teraz przebywa i co się z nią dzieje, koniecznie poinformuj policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 834 61 11. Każda informacja jest na wagę złota! ([email protected] Fot. KWP Kraków)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu