Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
27/04/2020 - 19:00

Pilne! Zaginęła Grażyna Mazur. 57-latka zostawiła rodzinie wiadomość

Gdzie teraz przebywa? Co się z nią dzieje? Jak na razie te pytania pozostają bez odpowiedzi. Członkowie rodziny zaginionej Grażyny Mazur nie mają z nią kontaktu od kilku miesięcy, dlatego postanowili poprosić policję o pomoc w poszukiwaniach.

57-letnia Grażyna Mazur, która pochodzi z Biecza, od kilku miesięcy nie daje znaku życia. 13 stycznia 2020 roku przesłała rodzinie wiadomość SMS, że odchodzi i wyjeżdża za granicę. Prawdopodobnie planowała wyjechać do Niemiec. Choć minęły już trzy miesiące, do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z bliskimi. Zaniepokojona rodzina postanowiła zgłosić zaginięcie na policję.

Zobacz też Zaginiony 35-latek z Gródka nad Dunajcem odnalazł się cały i zdrowy

Zaginiona Grażyna Mazur ma 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, jasny blond włosy długie do ramion, brązowe oczy i małe, przylegające uszy. Na lewej ręce ma kilka pooperacyjnych blizn.

Jeśli masz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej 57-latki, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 112 albo 47 83 44 225. Bardzo prosimy o udostępnianie tego komunikatu na portalach społecznościowych.

RG [email protected], Fot. KPP GorliceDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)