Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
19/11/2023 - 19:00

Płonął budynek w samym centrum miasta! Z ogniem walczyło wiele jednostek straży [ZDJĘCIA]

Pędzące na sygnale wozy strażackie nie oznaczają niczego dobrego. Tak też było niedzielnego popołudnia w Bieczu. Płonął budynek znajdujący się w samym centrum miasta. Na pomoc ruszyło wiele okolicznych jednostek.

Pożar w Bieczu

W sobotę do bardzo poważnego pożaru doszło w Łososinie Dolnej. Przypomnijmy, że ogień pojawił się w kotłowni jednego z budynków. Niestety, obrażenia mieszkającej tam kobiety były na tyle poważne, że musiała zostać zabrana do szpitala. Więcej o sprawie piszemy TUTAJ.

Z równie niebezpieczną sytuacją mieliśmy do czynienia w niedzielę. Tym razem wszystko działo się na terenie powiatu gorlickiego. Strażacy chwilę po godzinie 15 zostali wezwani do Biecza. To właśnie w tej miejscowości płonął budynek. 

Wszystko działo się w samym centrum miasta, co oczywiście nie ułatwiało zadania. Na miejsce bardzo szybko przyjechali strażacy z PSP Gorlice oraz druhowie z okolicznych jednostek OSP. Natychmiast przystąpili do ugaszania pożaru.

Walka z ogniem trwała kilka godzin. Kłęby czarnego dymu, który unosił się nad budynkiem były widoczne z bardzo daleka. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Niestety, jak można się było spodziewać straty są bardzo duże. 

Płonął budynek w Nowym Sączu

Przypomnijmy, że niedawno bardzo duży pożar wybuchł również w Nowym Sączu. Na ul. Szarych Szeregów spłonął wówczas budynek firmy kurierskiej. Straty też w tym przypadku są wielkie. Więcej o sprawie piszemy TUTAJ. ([email protected]fot.: Biecz 998/ Facebook)

Pożar w Bieczu
Niedzielnego popołudnia płonął budynek w samym centrum miasta. Na pomoc ruszyło wiele okolicznych jednostek straży.
Dziękujemy za przesłanie błędu