Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
04/12/2019 - 12:50

Pobili się na basenie. 72-latek trafił do szpitala

Do nietypowego zdarzenia doszło w szatni sądeckiej pływalni, gdzie nie ma monitoringu. Wymiana zdań pomiędzy dwoma mężczyznami korzystającymi z basenu, zakończyła się bójką i przetransportowaniem jednego z nich do szpitala.

- Na terenie basenu przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, po krótkiej wymianie zdań 44-letni mężczyzna uderzył 72-latka - powiedziała "Sądeczaninowi" Aneta Izworska z Zespółu Komunikacji Społecznej sądeckiej policji.

- Starszy mężczyzna został przetransportowany do sądeckiego szpitala na badania - dodała.

Jaki finał będzie miała opisana bójka? Według informacji, jakie mamy z sądeckiej policji wynika, że trwa właśnie postępowanie prowadzone przez Wydział Kryminalny. - Funkcjonariusze ustalili sprawcę i wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia - wyjaśniła przedstawicielka Komendy Miejskiej.

Dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, jakie były kulisy tego zdarzenia. Z tych informacji wynika, że do bójki doszło w szatni, po tym jak jeden z klientów basenu upomniał 72-latka, aby nie obnosił się z nagością przy dzieciach. Pracownicy MOSiR szybko zareagowali w tej sytuacji i nie dopuścili do poważniejszych wydarzeń.

(m.smierciak@sadeczanin.info). Fot. archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu