Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
31/10/2018 - 11:55

Podłopień: strażacy musieli rozcinać auto. W środku utknęła ranna kobieta

Na drodze krajowej w Podłopieniu zderzyły się dwie osobówki. Kobieta, która podróżowała Skodą była zakleszczona w samochodzie. Strażacy rozcięli pojazd, wyciągnęli poszkodowaną i przekazali załodze pogotowia.

Około godziny 9.45 na drodze krajowej numer 28 w Podłopieniu zderzyły się dwa samochody osobowe – Audi i Skoda. Z pomocą poszkodowanym pośpieszyli strażacy z Limanowej, Podłopienia oraz Tymbarku, a także pogotowie i policja.

Zobacz też Wybuch w lakierni. Śmigłowiec LPR zabrał rannego pracownika do szpitala

Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce samochody znajdowały się na przydrożnej łące. Kobieta, która jechała Skodą była zakleszczona w aucie. Na szczęście była przytomna. Strażacy rozcięli pojazd, wydobyli poszkodowaną z uszkodzonego samochodu i przekazali załodze pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni udzielili rannej kobiecie pomocy medycznej i zabrali do limanowskiego szpitala.

Pozostałym uczestnikom kraksy na szczęście nic się nie stało. Przez kilkadziesiąt minut na drodze krajowej były utrudnienia. Odbywał się ruch wahadłowy. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wypadku, ustalali okoliczności i przyczyny zderzenia.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. OSP TymbarkDziękujemy za przesłanie błędu