Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
13/10/2014 - 11:25

Policja bada sprawę wypadku na skuterze wodnym

Sądecka policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj (12 października) na Jeziorze Rożnowskim w Gródku n/Dunajcem. Poszkodowana została 30-letnia mieszkanka Krakowa, która pływając na skuterze wodnym uderzyła w skały „Małpiej Wyspy”.
O tym zdarzeniu pisaliśmy – Czytaj: Jezioro Rożnowski: Wypadek kobiety na skuterze wodnym.

- Trzydziestoletnia mieszkanka Krakowa, pływając po Jeziorze Rożnowskim skuterem wodnym z nieustalonych na razie przyczyn uderzyła w skały na wyspie Grodzisko – informuje Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń głowy i szyi. Została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Nowym Sączu.

Krakowianka trafiła od razu na blok operacyjny.

- Pacjentka przebywa obecnie na Oddziale Chirurgii Ogólnej. Lekarze określają jej stan jako dobry
– powiedziała naszemu portalowi Agnieszka Zelek, rzecznik prasowy szpitala w Nowym Sączu.

Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora pracowali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej. Był tam również technik kryminalistyki z sądeckiej komendy policji.

- Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną. Ustalili również świadków tego wypadku –
dodaje Justyna Basiaga. - Wszystkie wykonane przez policjantów czynności pozwolą dokładnie określić okoliczności, przebieg i przyczyny tego zdarzenia.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej.

(MIGA)
Fot. PSP w Nowym Sączu.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe