Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
21/08/2020 - 15:20

Poranny pożar w Nowym Sączu. Palił się budynek gospodarczy [ZDJĘCIA]

Strażacy ponad pół godziny gasili pożar budynku gospodarczego przy ulicy Naściszowskiej w Nowym Sączu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Była godzina 7.25, jak strażacy z Nowego Sącza ruszyli na sygnale na ulicę Naściszowską. Po dotarciu pod wskazany adres okazało się, że na prywatnej posesji pali się budynek gospodarczy, w którym składowane były narzędzia i sprzęt sportowy.

Zobacz też Nie miał prawa jazdy. Omal nie pozabijał siebie i innych w Kasinie Wielkiej

Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru. Przez uchylone drzwi polewali wodą wnętrze budynku. Gdy sytuację udało się już opanować, weszli do środka, aby dogasić pożar. Następnie wynieśli na zewnątrz spalone rzeczy, które jeszcze raz dokładnie przelali wodą. Na koniec oddymili budynek i sprawdzili go kamerą termowizyjną i urządzeniem do wykrywania gazów niebezpiecznych.

Na tym zakończyła się trwająca ponad pół godziny akcja gaśnicza. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym pożarze. Policjanci będą ustalać przyczyny tego zdarzenia.

Zobacz i polub nasz profil na Facebooku: Pod Paragrafem.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Poranny pożar w Nowym Sączu. Palił się budynek gospodarczy
Strażacy ponad pół godziny gasili pożar budynku gospodarczego przy ulicy Naściszowskiej w Nowym Sączu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)