Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 września. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
02/01/2018 - 10:25

Poranny spacer zakończył się tragicznie. Auto potrąciło 17-latkę

Samochód wpadł w poślizg i wjechał w 17-latkę. Do tragicznego wypadku doszło w Królowej Górnej. Poszkodowana poważnie ranna została zabrana do szpitala.

We wtorkowy poranek około godziny 7 w Królowej Górnej doszło do poważnego wypadku. W 17-letnią kobietę wjechał samochód, który wpadł w poślizg. Droga była bardzo śliska i panowały trudne warunki do jazdy. 

- Piesza znajdowała się poza jezdnią, natomiast uszkodzony samochód w przydrożnym rowie - informują strażacy ochotnicy z Boguszy.

Kobiecie kierującej samochodem na szczęście nic się nie stało. Niestety poważnie ranna została 17-latka. Pogotowie zabrało ją do sądeckiego szpitala.  Przez około godzinę na drodze odbywał się ruch wahadłowy. Policjanci ustalają, jak doszło do tego nieszczęśliwego wypadku i kto zawinił.

Zobacz także: Na ul. Nawojowskiej zderzyły się dostawczaki. Dwie osoby trafiły do szpitala

Kilkanaście minut później w sąsiedniej miejscowości – w Boguszy doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Po przybyciu na miejsce ratowników, samochód znajdował się w przydrożnym rowie. Kierująca nim kobieta opuściła pojazd o własnych siłach i nie uskarżała się na ból.

RG [email protected] Fot. OSP BoguszaDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe