Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
11/05/2020 - 11:50

Poranny wypadek w Chełmcu. Zderzyli się z ciężarówką [ZDJĘCIA]

Dwie osoby ranne to wynik porannego wypadku w Chełmcu. Na ulicy Marcinkowickiej, gdzie to się stało, przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu i tworzyły się korki.

Było kilkanaście minut po godzinie 5, jak w na ulicy Marcinkowickiej w Chełmcu doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe marki Renault Megane i Audi A4 oraz ciężarówka z naczepą.

Zobacz też Wypadek w Ropie. Kobietę w zaawansowanej ciąży zabrał śmigłowiec [nowe ZDJĘCIA]

Jak się okazało, pojazdami jechali sami kierowcy. Gdy służby ratunkowe dotarły po kilku minutach na miejsce, mężczyzna podróżujący Renaultem siedział na asfalcie i skarżył się na ból. Kierujący Audi znajdował się w samochodzie. Z powodu licznych urazów nie był w stanie samodzielnie wyjść z auta. Z kolei kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń, wyszedł z kraksy bez szwanku.

Zobacz też Makabryczne odkrycie w Nowym Sączu. W jednym z garaży właściciel znalazł zwłoki

Strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi udzielili poszkodowanym pomocy. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala w Nowym Sączu na badania.

Przez jakiś czas jeden pas jedni był całkowicie zablokowany, co skutkowało tym, że tworzyły się korki.

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz, Czytelnik, M. Grzyb

Poranny wypadek w Chełmcu. Zderzyły się samochody osobowe i ciężarówka
Pechowo rozpoczął się ten tydzień dla trzech kierowców, którzy rano zderzyli się samochodami w Chełmcu. Aż dwie osoby były ranne i zostały zabrane do szpitala. Na ulicy Marcinkowickiej, na której doszło do tego wypadku, przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu i tworzyły się korki.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)