Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
03/07/2022 - 14:35

Poszukiwania zakończone. Zaginiony nauczyciel z Nowego Sącza nie żyje

Tragiczny finał mają poszukiwania mieszkańca Nowego Sącza, który zaginął 24 czerwca. Policjanci znaleźli jego ciało, jednak ze względu na dobro rodziny, nie udzielają żadnych dodatkowych informacji.

Jeszcze dzisiaj rano opublikowaliśmy na łamach "Sądeczanina" informację o poszukiwaniach zaginionego 45-letniego mieszkańca Nowego Sącza, a przed chwilą otrzymaliśmy z policji smutną informację. Zaginiony mężczyzna nie żyje. 

- Prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu poszukiwania zaginionego 45-letniego mieszkańca Nowego Sącza, zostały zakończone z uwagi na to, że ujawniono ciało mężczyzny - poinformowała Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji. Nie wiadomo, jak zginął 45-latek i gdzie zostało znalezione jego ciało. Ze względu na dobro rodziny, funkcjonariusze nie udzielają żadnych dodatkowych informacji. 

Zobacz też „Umówił się z nami na zakończenie roku…” Zaginął nauczyciel z sądeckiej szkoły

Tak jak już pisaliśmy, 45-latek był nauczycielem i uczył języka angielskiego w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Paszynie. W ostatnich dniach społeczność szkoły opublikowała na jednym z portali społecznościowych apel:

Wszyscy od tygodnia szukamy naszego nauczyciela języka angielskiego pana Marka G. Umówił się z nami na zakończenie roku, ale zniknął bez śladu. Na zdjęciach i ogłoszeniach o poszukiwaniach wygląda jak ponurak, ale to naprawdę jest wspaniały człowiek z poczuciem humoru, który widać na zdjęciach z samorządowego tematycznego tygodnia. Pomóżmy w poszukiwaniach. Rozglądajmy się na górskich wędrówkach. Nie wiemy co się stało, ale wiemy na pewno, że bardzo się martwimy i chcemy, żeby szybko się odnalazł.

Zobacz też Zaginął Marek G. z Nowego Sącza. Ostatni raz był widziany na dworcu

Tak jak już informowaliśmy, 45-latek zaginął 24 czerwca. W tym dniu był widziany na dworcu autobusowym w Nowym Sączu, skąd najprawdopodobniej wyjechał w kierunku Podhala. Zmartwiona rodzina i policjanci szukali go przez tydzień. Niestety dzisiaj już wiemy, że poszukiwania mają tragiczny finał. ([email protected] Fot. Ilustracyjna KPP w Nidzicy)Dziękujemy za przesłanie błędu