Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
19/02/2019 - 15:00

Potrącił pieszego, a następnie wysiadł z auta i kopał rannego mężczyznę

Wjechał samochodem w pieszego. Jakby tego było mało, wysiadł z auta, podszedł do poszkodowanego mężczyzny i zaczął go kopać.

Limanowscy policjanci wyjaśniają przyczyny dramatycznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek 18 lutego około godziny 22 w Jadamwoli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w 25-letniego mężczyznę wjechał samochód marki Volkswagen Golf. Następnie z pojazdu wysiadł mężczyzna, podszedł do poszkodowanego i zaczął go kopać, po czym  samochód odjechał z miejsca zdarzenia. Pieszy został zabrany do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

- Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie brali udział w tym zdarzeniu tj. 20-letniego kierującego Volkswagenem oraz jego 23-letniego pasażera – wyjaśnia Jolanta Mól, rzecznik prasowy limanowskiej policji.

Zobacz też Dramatyczny wypadek na Limanowszczyźnie

Jak się okazało, mężczyźni byli nietrzeźwi. Jeden z nich miał 1,2 a drugi 2,1 promila alkoholu. Obaj zostali osadzeni w pomieszczeniach dla zatrzymanych i zostaną przesłuchani po wytrzeźwieniu. Funkcjonariusze znaleźli także pojazd, którym prawdopodobnie podróżowali w tę feralną noc.

RG [email protected] Fot. Powiat Limanowski 112Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)