Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
01/04/2024 - 20:40

Poważny wypadek w pobliżu kościoła. Na miejscu lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

W drugi dzień świąt Wielkanocnych na drogach regionu nie brakowało wypadków. W Korzennej musiał lądować śmigłowiec LPR. Zabrał do szpitala poszkodowanego motocyklistę.

Wypadek w Korzennej

Wielkanocny poniedziałek przebiegał dramatycznie. Skutki wichury, która pustoszy region są tragiczne. Na Podhalu życie straciło pięć osób. Nie były to jednak jedyne sytuacje, w których interweniować musieli ratownicy. Niebezpiecznie było również na drogach.

W Wielką Sobotę w kraksie w Janczowej ucierpiał motocyklista. Poważne skutki miał również poniedziałkowy wypadek w Korzennej. Wszystko wydarzyło się około godziny 18 w pobliżu kościoła. Ratownicy bardzo szybko ruszyli na miejsce.

W Korzennej lądował LPR

Ponownie ucierpiał kierowca motocykla. Niestety, jego obrażenia były na tyle poważne, że potrzebna była natychmiastowa pomoc. Wezwany został śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do szpitala.

Na miejscu oprócz strażaków z Nowego Sącza oraz jednostek OSP, obecni byli też ratownicy medyczni. Przybyła również policja wyjaśniająca wszystkie przyczyny oraz okoliczności wypadku. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu